
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 95-04/Passat 88-97/Golf 92-02 (256x13) 0 986 478 329 (BOSCH)
1 136 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986478329
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 95-04/Passat 88-97/Golf 92-02 (256x13)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VW |
| Кросс-номери | Bosch 0986478329 |
| Висота | 39.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 13 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Chery |
| Сумісність з моделлю | Amulet, Tiggo, Caddy, Flagcloud, Passat, Golf, Tiggo 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴





