
Фільтр повітряний Hyundai Tucson 2.0/2.4 09-/Kia Sportage 1.6-2.0 10- F 026 400 228 (BOSCH)
431 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400228
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Tucson 2.0/2.4 09-/Kia Sportage 1.6-2.0 10-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400228 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, i40, ix35, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴






