
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 2.2CDI 03- (OM646/OM651) F 026 400 122 (BOSCH)
613 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400122
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 2.2CDI 03- (OM646/OM651)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch F026400122 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 227.5 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴






