
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic II 03- (274x11) (+ABS) (з підшипником) 0 986 479 277 (BOSCH)
4 572 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479277
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic II 03- (274x11) (+ABS) (з підшипником)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Кросс-номери | Bosch 0986479277 |
| Висота | 84.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 572 ₴







