
Колодки тормозные (передние) VW T4 1.9-2.5TDI (Lucas) (з датчиком) 0 986 424 672 (BOSCH)
2 218 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424672
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW T4 1.9-2.5TDI (Lucas) (з датчиком)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch 0986424672 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 65.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 129.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴






