
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F07) 2.0d/3.0d 10- (N47/N57) F 026 400 365 (BOSCH)
1 761 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400365
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F07) 2.0d/3.0d 10- (N47/N57)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400365 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 230.5 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761 ₴







