
Фільтр повітряний Hyundai Sonata V 2.0/2.4 05-10 F 026 400 212 (BOSCH)
532 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400212
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Sonata V 2.0/2.4 05-10
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400212 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴





