
Фільтр повітряний BMW 3 (F30-F34) 11-19/4 (F32-36) 3.0 i 14- (з поролоном) F 026 400 356 (BOSCH)
715 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400356
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 3 (F30-F34) 11-19/4 (F32-36) 3.0 i 14- (з поролоном)
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400356 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268.5 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴







