
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38)/X5 (E53) 94-07 0 986 494 028 (BOSCH)
2 014 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986494028
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38)/X5 (E53) 94-07
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch 0986494028 |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 156.6 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴






