
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Opel Combo 1.3-2.0CDTI 12- 0 986 424 596 (BOSCH)
1 450 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424596
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Doblo 01-/Opel Combo 1.3-2.0CDTI 12-
Аналоги
LP2240
FT29144
Оригинальные номера
BORG & BECK BBP2317
ICER 181440-203
LPR 05P1657
HELLA PAGID 8DB 355 015-791
Brembo P 23 137
FTE 9010434
EUROREPAR 1617283780
Brembo P 23 137X
FIAT 77365468
FIAT 71770106
FAST FT29144
A.B.S. 37871
AKRON-MALÒ 1050400
GIRLING 6118294
FTE BL1857C4
HELLA 8DB 355 015-791
AISIN BPFI-1024
ATE 13.0460-3864.2
FIAT 71770116
AKRON-MALÒ 28480400
FOMAR FO 217581
FIAT 71770094
BREMSI BP3426
Колодки гальмівні
Аналоги
LP2240
FT29144
Оригинальные номера
BORG & BECK BBP2317
ICER 181440-203
LPR 05P1657
HELLA PAGID 8DB 355 015-791
Brembo P 23 137
FTE 9010434
EUROREPAR 1617283780
Brembo P 23 137X
FIAT 77365468
FIAT 71770106
FAST FT29144
A.B.S. 37871
AKRON-MALÒ 1050400
GIRLING 6118294
FTE BL1857C4
HELLA 8DB 355 015-791
AISIN BPFI-1024
ATE 13.0460-3864.2
FIAT 71770116
AKRON-MALÒ 28480400
FOMAR FO 217581
FIAT 71770094
BREMSI BP3426
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | ATE 13046038642; Aisin BPFI1024; BREMBO P23137X; Bosch 0986424596; Bremsi BP3426; Eurorepar 1617283780; FTE BL1857C4; Fast FT29144; Fiat 71770094; GIRLING 6118294; HELLA PAGID 8DB355015791; Icer 181440203; LPR 05P1657 |
| Ширина | 136.8 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500C / 595C / 695C, Punto, Fiorino, Grande Punto, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴








