
Фільтр повітряний Toyota Auris/Prius 1.8/RAV4 2.5 6V 06- F 026 400 153 (BOSCH)
498 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400153
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Auris/Prius 1.8/RAV4 2.5 6V 06-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | Bosch F026400153 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, NX, RAV4, Prius |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴







