
Фільтр повітряний Honda Jazz 1.2-1.5 08-15/Fit 1.3-1.5 07-15 F 026 400 223 (BOSCH)
368 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400223
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Jazz 1.2-1.5 08-15/Fit 1.3-1.5 07-15
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Кросс-номери | Bosch F026400223 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴







