
Фільтр повітряний Mazda 2/3/CX-3 1.5/1.5D 13- F 026 400 457 (BOSCH)
385 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400457
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 2/3/CX-3 1.5/1.5D 13-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Кросс-номери | Bosch F026400457 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 171.5 мм |
| Висота | 47.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴







