
Фільтр повітряний MB C-class (W202)/M-class (W163) 93- 1 457 433 752 (BOSCH)
521 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457433752
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB C-class (W202)/M-class (W163) 93-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 1457433752 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, SLR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴







