
Фільтр повітряний MB (W124/G460/G463) 3.0D -98 1 457 429 988 (BOSCH)
645 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457429988
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB (W124/G460/G463) 3.0D -98
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MB |
| Кросс-номери | Bosch 1457429988 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 471.5 мм |
| Ширина | 170.5 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴







