
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19 0 986 424 766
1 673 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986424766
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Кросс-номери | Bosch 0986424766 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Висота | 58.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 673 ₴






