
Фільтр повітряний Renault Clio/Dacia Logan 0.9-1.6 10- F 026 400 343 (BOSCH)
567 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSHF026400343
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Clio/Dacia Logan 0.9-1.6 10-
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Запчасти для легковых автомобилей и микроавтобусов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logan |
| Кросс-номери | Bosch F026400343 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Express, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴







