
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D 03-08 35596 (NRF)
6 158 ₴
- В наявності
- Код: NRF35596
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D 03-08
Оригінальні номери
MAHLE AC 711 000S
VALEO 814271
CARGO 261193
TOYOTA 884500F120
TOYOTA 8845005140
TOYOTA 8845005130
NISSENS 940020
DENSO DCN50044
Система охолодження
Оригінальні номери
MAHLE AC 711 000S
VALEO 814271
CARGO 261193
TOYOTA 884500F120
TOYOTA 8845005140
TOYOTA 8845005130
NISSENS 940020
DENSO DCN50044
Система охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 35596 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 158 ₴


