
Радіатор печування Fiat 500/Panda 07- 54377 (NRF)
3 357 ₴
- В наявності
- Код: NRF54377
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор печування Fiat 500/Panda 07-
Оригінальні номери
VALEO 811622
FEBI 186332
FORD 1750601
SWAG 33 11 0358
FORD BS5119850BA
Magneti Marelli 350218507000
NISSENS 71458
THERMOTEC D6F020TT
Система охолодження
Оригінальні номери
VALEO 811622
FEBI 186332
FORD 1750601
SWAG 33 11 0358
FORD BS5119850BA
Magneti Marelli 350218507000
NISSENS 71458
THERMOTEC D6F020TT
Система охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54377 |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 209 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500 C, 500C / 595C / 695C, Ypsilon, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 357 ₴






