Радіатор кондиціонера (з осушником) Toyota Avensis Verso 2.0/2.2D 01-09 35518 (NRF)
6 119 ₴
- В наявності
- Код: NRF35518
Радіатор кондиціонера (з осушником) Toyota Avensis Verso 2.0/2.2D 01-09 35518 (NRF)В наявності
6 119 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушником) Toyota Avensis Verso 2.0/2.2D 01-09
Оригінальні номери
CARGO 261109
TOYOTA 8846044520
Magneti Marelli 350203482000
TOYOTA 8846044440
NPS T526A09
TOYOTA 8846044530
TOYOTA 8846044510
MAHLE AC 606 000S
DENSO DCN50042
TOYOTA 8846044460
TOYOTA 8846044450
NISSENS 94795
VALEO 814207
TOYOTA 8846044430
Система охолодження
Оригінальні номери
CARGO 261109
TOYOTA 8846044520
Magneti Marelli 350203482000
TOYOTA 8846044440
NPS T526A09
TOYOTA 8846044530
TOYOTA 8846044510
MAHLE AC 606 000S
DENSO DCN50042
TOYOTA 8846044460
TOYOTA 8846044450
NISSENS 94795
VALEO 814207
TOYOTA 8846044430
Система охолодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 35518 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 119 ₴

