Колодки тормозные (передние) Toyota Avensis 97-03 ADT34292 (Blue Print)
1 353 ₴
- В наявності
- Код: ADT34292
Колодки тормозные (передние) Toyota Avensis 97-03 ADT34292 (Blue Print)В наявності
1 353 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Toyota Avensis 97-03
Оригинальные номера
Roadhouse 2676.02
Roadhouse 267602
TOYOTA 04465-05040
FTE BL1703A2
EUROBRAKE 5502224546
SKF VKBP 80871 A
MEYLE 0252197617W
DON PCP1329
FOMAR FO 667481
TOYOTA 446505042
HERTH+BUSS J3602080
BOSCH 986424560
CIFAM 822-287-0
NIPPARTS J3602080
TOYOTA 04465-05030
FERODO FDB1321
TRUSTING 296.0
CIFAM 8222870
TOYOTA 04465-05020
KAWE 0676 02
TOYOTA 446505020
BORG & BECK BBP1684
RED-LINE 27TO031
MEYLE 025 219 7617/W
MINTEX MDB1892
JAPANPARTS PA282AF
TOYOTA 04465-05110
A.B.S. 37029
JURATEK JCP1321
TRUSTING 2960
DELPHI LP1231
TOYOTA 446505110
TOYOTA 446505040
FTE 9010308
TOYOTA 446505060
FEBI 16544
TEXTAR 2197502
Remsa 0676.02
AISIN BPTO-1920
DENCKERMANN B110732
KAWE 67602
TRW GDB3163
TOYOTA 04465-05042
TOYOTA 04465-05060
Brembo P 83 041
SKF VKBP80871A
ICER 181235
AKRON-MALÒ 1050740
HELLA 8DB 355 016-981
Remsa 67602
FOMAR FO667481
JAPANPARTS PA-282AF
Brembo P83041
AISIN BPTO1920
BOSCH 0 986 424 560
JAPKO 50282
HELLA 8DB355016981
TOYOTA 446505030
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Roadhouse 2676.02
Roadhouse 267602
TOYOTA 04465-05040
FTE BL1703A2
EUROBRAKE 5502224546
SKF VKBP 80871 A
MEYLE 0252197617W
DON PCP1329
FOMAR FO 667481
TOYOTA 446505042
HERTH+BUSS J3602080
BOSCH 986424560
CIFAM 822-287-0
NIPPARTS J3602080
TOYOTA 04465-05030
FERODO FDB1321
TRUSTING 296.0
CIFAM 8222870
TOYOTA 04465-05020
KAWE 0676 02
TOYOTA 446505020
BORG & BECK BBP1684
RED-LINE 27TO031
MEYLE 025 219 7617/W
MINTEX MDB1892
JAPANPARTS PA282AF
TOYOTA 04465-05110
A.B.S. 37029
JURATEK JCP1321
TRUSTING 2960
DELPHI LP1231
TOYOTA 446505110
TOYOTA 446505040
FTE 9010308
TOYOTA 446505060
FEBI 16544
TEXTAR 2197502
Remsa 0676.02
AISIN BPTO-1920
DENCKERMANN B110732
KAWE 67602
TRW GDB3163
TOYOTA 04465-05042
TOYOTA 04465-05060
Brembo P 83 041
SKF VKBP80871A
ICER 181235
AKRON-MALÒ 1050740
HELLA 8DB 355 016-981
Remsa 67602
FOMAR FO667481
JAPANPARTS PA-282AF
Brembo P83041
AISIN BPTO1920
BOSCH 0 986 424 560
JAPKO 50282
HELLA 8DB355016981
TOYOTA 446505030
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT34292 |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴

