Колодки тормозные (задние) Mitsubishi Carisma/Colt/Space Star/Volvo S40 95-12 (с датчиками) ADC44266 (Blue
959 ₴
- В наявності
- Код: ADC44266
Колодки тормозные (задние) Mitsubishi Carisma/Colt/Space Star/Volvo S40 95-12 (с датчиками) ADC44266 (BlueВ наявності
959 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Mitsubishi Carisma/Colt/Space Star/Volvo S40 95-12 (с датчиками)
Оригинальные номера
Remsa 0605.12
MEYLE 025 218 6115
DON PCP1111
AKRON-MALÒ 1050334
TEXTAR 2354901
FTE 9010221
KAWE 0605 12
VOLVO 30638455
VOLVO 30623264 SK
MITSUBISHI M850978
TRUSTING 3560
MEYLE 025 218 6115/PD
MITSUBISHI MZ690345
MITSUBISHI X3516005
A.B.S. 36950
VOLVO 3345678
FOMAR FO 647381
JAPANPARTS PP-507AF
PROFIT 50001095
TRW GDB1314
TRUSTING 356.0
JAPKO 51507
RED-LINE 27MI003
DELPHI LP1593
ICER 181165-700
VOLVO 03345678 SK
PROFIT 50001095C
SKF VKBP 90160 A
Brembo P54023
MINTEX MDB1831
NIPPARTS J3615012
VOLVO 30620770
PROFIT 5000-1095
BOSCH 986424427
HERTH+BUSS J3615012
FOMAR FO647381
Brembo P 54 023
VOLVO 30850978
VOLVO 03345678
VOLVO 30623264
FERODO FDB1095
VOLVO 30850978 SK
VOLVO 30630613
EUROBRAKE 5502224815
BOSCH 0 986 424 427
CIFAM 8223470
Roadhouse 260512
MITSUBISHI MN125772
BORG & BECK BBP1488
PROFIT 5000-1095 C
VOLVO 30850978SK
FTE BL1490A4
ICER 181165700
MITSUBISHI MW3062077
VOLVO 31262468 SK1
VOLVO 30623264SK
MITSUBISHI DBP521160
KAWE 60512
JURATEK JCP1095
AISIN BPSM-2001
KAWE 810029
BREMSI BP2742
MEYLE 0252186115PD
JAPANPARTS PP507AF
HELLA 8DB355018271
HELLA 8DB 355 018-271
DENCKERMANN B110815
SKF VKBP90160A
VOLVO 31262468
MEYLE 252186115
AISIN BPSM2001
Remsa 60512
MITSUBISHI M620770
FEBI 16207
VOLVO 31262468SK1
CIFAM 822-347-0
Roadhouse 2605.12
VOLVO 30630556
VOLVO 03345678SK
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Remsa 0605.12
MEYLE 025 218 6115
DON PCP1111
AKRON-MALÒ 1050334
TEXTAR 2354901
FTE 9010221
KAWE 0605 12
VOLVO 30638455
VOLVO 30623264 SK
MITSUBISHI M850978
TRUSTING 3560
MEYLE 025 218 6115/PD
MITSUBISHI MZ690345
MITSUBISHI X3516005
A.B.S. 36950
VOLVO 3345678
FOMAR FO 647381
JAPANPARTS PP-507AF
PROFIT 50001095
TRW GDB1314
TRUSTING 356.0
JAPKO 51507
RED-LINE 27MI003
DELPHI LP1593
ICER 181165-700
VOLVO 03345678 SK
PROFIT 50001095C
SKF VKBP 90160 A
Brembo P54023
MINTEX MDB1831
NIPPARTS J3615012
VOLVO 30620770
PROFIT 5000-1095
BOSCH 986424427
HERTH+BUSS J3615012
FOMAR FO647381
Brembo P 54 023
VOLVO 30850978
VOLVO 03345678
VOLVO 30623264
FERODO FDB1095
VOLVO 30850978 SK
VOLVO 30630613
EUROBRAKE 5502224815
BOSCH 0 986 424 427
CIFAM 8223470
Roadhouse 260512
MITSUBISHI MN125772
BORG & BECK BBP1488
PROFIT 5000-1095 C
VOLVO 30850978SK
FTE BL1490A4
ICER 181165700
MITSUBISHI MW3062077
VOLVO 31262468 SK1
VOLVO 30623264SK
MITSUBISHI DBP521160
KAWE 60512
JURATEK JCP1095
AISIN BPSM-2001
KAWE 810029
BREMSI BP2742
MEYLE 0252186115PD
JAPANPARTS PP507AF
HELLA 8DB355018271
HELLA 8DB 355 018-271
DENCKERMANN B110815
SKF VKBP90160A
VOLVO 31262468
MEYLE 252186115
AISIN BPSM2001
Remsa 60512
MITSUBISHI M620770
FEBI 16207
VOLVO 31262468SK1
CIFAM 822-347-0
Roadhouse 2605.12
VOLVO 30630556
VOLVO 03345678SK
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADC44266 |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, Impian, S40, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴

