Колодки тормозные (задние) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14- ADH24299 (Blue Print)
1 076 ₴
- В наявності
- Код: ADH24299
Колодки тормозные (задние) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14- ADH24299 (Blue Print)В наявності
1 076 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14-
Оригинальные номера
HONDA 43022-T7J-H01
HONDA 43022T2JH01
NIPPARTS N3614024
HONDA 43022T7JH01
AISIN BPHO2007
JURATEK JCP8267
FTE BL2892A1
AKRON-MALÒ 1051285
HERTH+BUSS J3614027
HONDA 43022-T2J-H00
HONDA 43022T8MG01
HONDA 43022-T8M-G01
DON PCP2006
FEBI 116406
FTE 9011132
TRW GDB2279
MINTEX MDB3867
TRUSTING 1084.0
ICER 182312
LPR 05P1942
MEYLE 252594717
TEXTAR 2594701
MEYLE 025 259 4717
BREMSI BP3745
RED-LINE 27HO036
BOSCH 986494838
HONDA 43022-T8M-G00
HONDA 43022T2JH00
BORG & BECK BBP2607
JAPANPARTS PP414AF
AISIN BPHO-2007
HONDA 43022T8MG00
TRUSTING 10840
JAPANPARTS PP-414AF
JAPKO 51414
BOSCH 0 986 494 838
HONDA 43022-T2J-H01
Brembo P28090
CIFAM 822-1084-0
DELPHI LP3244
Brembo P 28 090
CIFAM 82210840
A.B.S. 35251
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
HONDA 43022-T7J-H01
HONDA 43022T2JH01
NIPPARTS N3614024
HONDA 43022T7JH01
AISIN BPHO2007
JURATEK JCP8267
FTE BL2892A1
AKRON-MALÒ 1051285
HERTH+BUSS J3614027
HONDA 43022-T2J-H00
HONDA 43022T8MG01
HONDA 43022-T8M-G01
DON PCP2006
FEBI 116406
FTE 9011132
TRW GDB2279
MINTEX MDB3867
TRUSTING 1084.0
ICER 182312
LPR 05P1942
MEYLE 252594717
TEXTAR 2594701
MEYLE 025 259 4717
BREMSI BP3745
RED-LINE 27HO036
BOSCH 986494838
HONDA 43022-T8M-G00
HONDA 43022T2JH00
BORG & BECK BBP2607
JAPANPARTS PP414AF
AISIN BPHO-2007
HONDA 43022T8MG00
TRUSTING 10840
JAPANPARTS PP-414AF
JAPKO 51414
BOSCH 0 986 494 838
HONDA 43022-T2J-H01
Brembo P28090
CIFAM 822-1084-0
DELPHI LP3244
Brembo P 28 090
CIFAM 82210840
A.B.S. 35251
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADH24299 |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, HR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076 ₴

