Колодки тормозные (передние) Nissan Murano/Infiniti FX 35/45 03- ADN142136 (Blue Print)
1 628 ₴
- В наявності
- Код: ADN142136
Колодки тормозные (передние) Nissan Murano/Infiniti FX 35/45 03- ADN142136 (Blue Print)В наявності
1 628 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Murano/Infiniti FX 35/45 03-
Оригинальные номера
PROFIT 5005-1786
DELPHI LP1986
JAPKO 50118
CIFAM 8227410
AISIN SN928P
MINTEX MDB2387
HELLA 8DB 355 011-101
PROFIT 50051786
RED-LINE 27IF000
NISSAN 41060-CA092
BORG & BECK BBP2172
NISSAN D1060-1AA0A
NISSAN D10601AA0A
NISSAN 41060CA093
Magneti Marelli 363916060973
MEYLE 025 240 5615/W
FERODO FDB1786
TRUSTING 757.0
NISSAN 41060CA092
NISSAN 41060-CG090
DON PCP1479
AISIN B1N079
TEXTAR 2405601
JAPANPARTS PA-118AF
NIPPARTS J3601092
TRUSTING 7570
NISSAN AY040NS121
A.B.S. 37504
DENCKERMANN B111181
HERTH+BUSS J3601092
Brembo P56051
MEYLE 0252405615W
CIFAM 822-741-0
NISSAN AY040NS935
NISSAN 41060CG090
NISSAN 41060-CA090
NISSAN 41060-CA093
NISSAN 41060-ZA525
TRW GDB3416
Brembo P 56 051
NISSAN 41060CA090
HELLA 8DB355011101
NISSAN AY040-NS935
NISSAN AY040-NS121
NISSAN 41060CG091
NISSAN 41060ZA525
NISSAN 41060-CG091
NISSAN 41060CG00J
ICER 181696
NISSAN 41060-CG00J
JAPANPARTS PA118AF
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
PROFIT 5005-1786
DELPHI LP1986
JAPKO 50118
CIFAM 8227410
AISIN SN928P
MINTEX MDB2387
HELLA 8DB 355 011-101
PROFIT 50051786
RED-LINE 27IF000
NISSAN 41060-CA092
BORG & BECK BBP2172
NISSAN D1060-1AA0A
NISSAN D10601AA0A
NISSAN 41060CA093
Magneti Marelli 363916060973
MEYLE 025 240 5615/W
FERODO FDB1786
TRUSTING 757.0
NISSAN 41060CA092
NISSAN 41060-CG090
DON PCP1479
AISIN B1N079
TEXTAR 2405601
JAPANPARTS PA-118AF
NIPPARTS J3601092
TRUSTING 7570
NISSAN AY040NS121
A.B.S. 37504
DENCKERMANN B111181
HERTH+BUSS J3601092
Brembo P56051
MEYLE 0252405615W
CIFAM 822-741-0
NISSAN AY040NS935
NISSAN 41060CG090
NISSAN 41060-CA090
NISSAN 41060-CA093
NISSAN 41060-ZA525
TRW GDB3416
Brembo P 56 051
NISSAN 41060CA090
HELLA 8DB355011101
NISSAN AY040-NS935
NISSAN AY040-NS121
NISSAN 41060CG091
NISSAN 41060ZA525
NISSAN 41060-CG091
NISSAN 41060CG00J
ICER 181696
NISSAN 41060-CG00J
JAPANPARTS PA118AF
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN142136 |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴

