Колодки тормозные (передние) Honda Accord VI 98-03/Nissan Primera 02-/Almera Tino 00-06 ADH24256 (Blue Print)
956 ₴
- В наявності
- Код: ADH24256
Колодки тормозные (передние) Honda Accord VI 98-03/Nissan Primera 02-/Almera Tino 00-06 ADH24256 (Blue Print)В наявності
956 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Honda Accord VI 98-03/Nissan Primera 02-/Almera Tino 00-06
Оригинальные номера
AKRON-MALÒ 1050119
BORG & BECK BBP1652
MEYLE 0252309416W
AISIN BPHO-1901
Brembo P28029
SKF VKBP80895A
TRW GDB3186
EUROBRAKE 5502222630
TRUSTING 4801
TRUSTING 480.1
NIPPARTS J3604047
HONDA 45022S1AE64
NISSAN 41060-AV110
HERTH+BUSS J3604047
HONDA 45022-S1A-E64
TEXTAR 2309401
BORG & BECK BBP1811
A.B.S. 37205
DELPHI LP1503
KAWE 0694 02
VAICO V38-0053
ICER 181286-701
Brembo P 28 029
JAPANPARTS PA176AF
VAICO V380053
BOSCH 0 986 424 791
HONDA 45022S1AE02
FERODO FDB1580
HONDA 45022-S1A-E50
MEYLE 025 230 9416/W
HONDA 45022S1AE50
MINTEX MDB1989
DON PCP1246
FTE BL1668A1
Roadhouse 2694.02
JAPKO 50176
NISSAN 41060AV110
HONDA 45022-S1A-E51
SKF VKBP 80895 A
FEBI 16389
FTE 9010280
RED-LINE 27NI017
HONDA 45022S1AE51
ATE 13.0460-5825.2
NISSAN 41060-4U127
NISSAN 410604U127
ATE 13046058252
ICER 181581
FERODO FDB1439
Remsa 69402
AISIN BPHO1901
NISSAN 410604U126
PROFIT 5000-1580
HONDA 45022-S1A-E02
CIFAM 822-464-1
JURATEK JCP1439
CIFAM 8224641
NISSAN 410604U125
NISSAN 41060-4U125
Remsa 0694.02
PROFIT 50001580
ICER 181286701
KAWE 69402
HONDA 45022-S1A-E63
BOSCH 986424791
HELLA 8DB355017171
NISSAN 41060-4U126
HELLA 8DB 355 017-171
HONDA 45022S1AE63
Roadhouse 269402
JAPANPARTS PA-176AF
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
AKRON-MALÒ 1050119
BORG & BECK BBP1652
MEYLE 0252309416W
AISIN BPHO-1901
Brembo P28029
SKF VKBP80895A
TRW GDB3186
EUROBRAKE 5502222630
TRUSTING 4801
TRUSTING 480.1
NIPPARTS J3604047
HONDA 45022S1AE64
NISSAN 41060-AV110
HERTH+BUSS J3604047
HONDA 45022-S1A-E64
TEXTAR 2309401
BORG & BECK BBP1811
A.B.S. 37205
DELPHI LP1503
KAWE 0694 02
VAICO V38-0053
ICER 181286-701
Brembo P 28 029
JAPANPARTS PA176AF
VAICO V380053
BOSCH 0 986 424 791
HONDA 45022S1AE02
FERODO FDB1580
HONDA 45022-S1A-E50
MEYLE 025 230 9416/W
HONDA 45022S1AE50
MINTEX MDB1989
DON PCP1246
FTE BL1668A1
Roadhouse 2694.02
JAPKO 50176
NISSAN 41060AV110
HONDA 45022-S1A-E51
SKF VKBP 80895 A
FEBI 16389
FTE 9010280
RED-LINE 27NI017
HONDA 45022S1AE51
ATE 13.0460-5825.2
NISSAN 41060-4U127
NISSAN 410604U127
ATE 13046058252
ICER 181581
FERODO FDB1439
Remsa 69402
AISIN BPHO1901
NISSAN 410604U126
PROFIT 5000-1580
HONDA 45022-S1A-E02
CIFAM 822-464-1
JURATEK JCP1439
CIFAM 8224641
NISSAN 410604U125
NISSAN 41060-4U125
Remsa 0694.02
PROFIT 50001580
ICER 181286701
KAWE 69402
HONDA 45022-S1A-E63
BOSCH 986424791
HELLA 8DB355017171
NISSAN 41060-4U126
HELLA 8DB 355 017-171
HONDA 45022S1AE63
Roadhouse 269402
JAPANPARTS PA-176AF
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADH24256 |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴

