Колодки тормозные (передние) Toyota Yaris 05- ADT342165 (Blue Print)
1 106 ₴
- В наявності
- Код: ADT342165
Колодки тормозные (передние) Toyota Yaris 05- ADT342165 (Blue Print)В наявності
1 106 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Toyota Yaris 05-
Оригинальные номера
DENCKERMANN B110960
MEYLE 0252320217PD
FOMAR FO800281
MEYLE 0252320217W
PROFIT 5000-1890
TOYOTA 04465-YZZDS
FERODO FDB1890
EUROBRAKE 5502224581
TRUSTING 325.1
BOSCH 0 986 495 093
MEYLE 025 232 0217/W
VALEO 610313
Zimmermann 24022.178.1
SKF VKBP80131A
Roadhouse 2766.12
BORG & BECK BBP1999
TEXTAR 2402201
HELLA 8DB355006721
MEYLE 025 232 0217/PD
BREMSI BP3255
FTE BL2563A1
KAWE 76612
HERTH+BUSS J3602122
RED-LINE 27TO024
Zimmermann 240221781
KAWE 0766 12
FEBI 116267
TOYOTA 04465-0D050
ICER 181877
Roadhouse 276612
TOYOTA 04465YZZDS
CIFAM 822-316-1
BOSCH 0 986 494 101
ATE 13046072132
Remsa 76612
TOYOTA 044650D050
FTE 9010814
AKRON-MALÒ 1050041
JAPANPARTS PA-238AF
AISIN BPTO-1002
CIFAM 8223161
TRUSTING 3251
TEXTAR 2495201
HELLA 8DB 355 006-721
TOYOTA 04465-0D210
ATE 13.0460-7213.2
BOSCH 986495093
BOSCH 986494101
A.B.S. 37546
Brembo P 83 085
SKF VKBP 80295 A
AISIN SN901P
JAPANPARTS PA238AF
SKF VKBP80295A
TOYOTA 044650D210
MINTEX MDB2769
JAPKO 50238
TRW GDB3457
FOMAR FO 800281
AISIN BPTO1002
Remsa 0766.12
PROFIT 50001890
DON PCP1185
SKF VKBP 80131 A
NIPPARTS N3602130
JURATEK JCP048
DELPHI LP2005
Brembo P83085
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
DENCKERMANN B110960
MEYLE 0252320217PD
FOMAR FO800281
MEYLE 0252320217W
PROFIT 5000-1890
TOYOTA 04465-YZZDS
FERODO FDB1890
EUROBRAKE 5502224581
TRUSTING 325.1
BOSCH 0 986 495 093
MEYLE 025 232 0217/W
VALEO 610313
Zimmermann 24022.178.1
SKF VKBP80131A
Roadhouse 2766.12
BORG & BECK BBP1999
TEXTAR 2402201
HELLA 8DB355006721
MEYLE 025 232 0217/PD
BREMSI BP3255
FTE BL2563A1
KAWE 76612
HERTH+BUSS J3602122
RED-LINE 27TO024
Zimmermann 240221781
KAWE 0766 12
FEBI 116267
TOYOTA 04465-0D050
ICER 181877
Roadhouse 276612
TOYOTA 04465YZZDS
CIFAM 822-316-1
BOSCH 0 986 494 101
ATE 13046072132
Remsa 76612
TOYOTA 044650D050
FTE 9010814
AKRON-MALÒ 1050041
JAPANPARTS PA-238AF
AISIN BPTO-1002
CIFAM 8223161
TRUSTING 3251
TEXTAR 2495201
HELLA 8DB 355 006-721
TOYOTA 04465-0D210
ATE 13.0460-7213.2
BOSCH 986495093
BOSCH 986494101
A.B.S. 37546
Brembo P 83 085
SKF VKBP 80295 A
AISIN SN901P
JAPANPARTS PA238AF
SKF VKBP80295A
TOYOTA 044650D210
MINTEX MDB2769
JAPKO 50238
TRW GDB3457
FOMAR FO 800281
AISIN BPTO1002
Remsa 0766.12
PROFIT 50001890
DON PCP1185
SKF VKBP 80131 A
NIPPARTS N3602130
JURATEK JCP048
DELPHI LP2005
Brembo P83085
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADT342165 |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴

