Колодки тормозные (передние) Nissan Maxima 2.0-3.0 V6 24V 00-03 ADN142112 (Blue Print)
1 610 ₴
- В наявності
- Код: ADN142112
Колодки тормозные (передние) Nissan Maxima 2.0-3.0 V6 24V 00-03 ADN142112 (Blue Print)В наявності
1 610 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Maxima 2.0-3.0 V6 24V 00-03
Оригинальные номера
AISIN BPNI1910
NIPPARTS J3601074
MINTEX MDB1928
NISSAN 410604P190
HELLA 8DB355011181
BOSCH 0 986 495 147
Remsa 0375.02
NISSAN 410605V090
Roadhouse 237502
KAWE 0375 02
AISIN SS572S
A.B.S. 37161
AISIN SN572P
Roadhouse 2375.02
NISSAN 41060-0P693
NISSAN 41060-0P690
TRW GDB3273
Brembo P56045
JAPANPARTS PA120AF
NISSAN AY040-NS840
NISSAN AY040-NS036
NISSAN D10603Y690
NISSAN 410600P690
NISSAN AY040NS018
DELPHI LP1058
PROFIT 50001559
NISSAN 410603Y690
NISSAN AY040-NS063
CIFAM 822-405-0
TEXTAR 2318401
EUROBRAKE 5502222247
TRUSTING 420.0
Brembo P 56 045
ICER 181568
NISSAN 41060-0P691
NISSAN AY040NS050
NISSAN 41060-3Y690
TRUSTING 4200
JAPANPARTS PA-120AF
NISSAN AY040NS840
CIFAM 8224050
AISIN SS572-S
NISSAN 41060-4P190
NISSAN 410605P690
NISSAN AY040NS036
BOSCH 986495147
NISSAN AY040-NS018
NISSAN 41060-5P690
NISSAN AY040-NS076
NISSAN AY040-NS050
HERTH+BUSS J3601089
NISSAN 410600P693
Remsa 37502
NISSAN AY040NS063
AISIN BPNI-1910
JAPKO 50120
BORG & BECK BBP1598
RED-LINE 27IF004
Magneti Marelli 363916060965
KAWE 37502
HELLA 8DB 355 011-181
NISSAN 41060-5V090
FERODO FDB1682
PROFIT 5000-1559
NISSAN 410600P691
NISSAN AY040NS076
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
AISIN BPNI1910
NIPPARTS J3601074
MINTEX MDB1928
NISSAN 410604P190
HELLA 8DB355011181
BOSCH 0 986 495 147
Remsa 0375.02
NISSAN 410605V090
Roadhouse 237502
KAWE 0375 02
AISIN SS572S
A.B.S. 37161
AISIN SN572P
Roadhouse 2375.02
NISSAN 41060-0P693
NISSAN 41060-0P690
TRW GDB3273
Brembo P56045
JAPANPARTS PA120AF
NISSAN AY040-NS840
NISSAN AY040-NS036
NISSAN D10603Y690
NISSAN 410600P690
NISSAN AY040NS018
DELPHI LP1058
PROFIT 50001559
NISSAN 410603Y690
NISSAN AY040-NS063
CIFAM 822-405-0
TEXTAR 2318401
EUROBRAKE 5502222247
TRUSTING 420.0
Brembo P 56 045
ICER 181568
NISSAN 41060-0P691
NISSAN AY040NS050
NISSAN 41060-3Y690
TRUSTING 4200
JAPANPARTS PA-120AF
NISSAN AY040NS840
CIFAM 8224050
AISIN SS572-S
NISSAN 41060-4P190
NISSAN 410605P690
NISSAN AY040NS036
BOSCH 986495147
NISSAN AY040-NS018
NISSAN 41060-5P690
NISSAN AY040-NS076
NISSAN AY040-NS050
HERTH+BUSS J3601089
NISSAN 410600P693
Remsa 37502
NISSAN AY040NS063
AISIN BPNI-1910
JAPKO 50120
BORG & BECK BBP1598
RED-LINE 27IF004
Magneti Marelli 363916060965
KAWE 37502
HELLA 8DB 355 011-181
NISSAN 41060-5V090
FERODO FDB1682
PROFIT 5000-1559
NISSAN 410600P691
NISSAN AY040NS076
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN142112 |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴

