Колодки тормозные (передние) Nissan Almera/Primera 1.5-1.8/1.5-2.2dCi 96-02 ADN14286 (Blue Print)
1 007 ₴
- В наявності
- Код: ADN14286
Колодки тормозные (передние) Nissan Almera/Primera 1.5-1.8/1.5-2.2dCi 96-02 ADN14286 (Blue Print)В наявності
1 007 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Almera/Primera 1.5-1.8/1.5-2.2dCi 96-02
Оригинальные номера
FOMAR FO680781
Remsa 70400
MEYLE 025 234 6316/PD
NISSAN 41060-2F525
SKF VKBP 80428
MEYLE 025 234 6316
NISSAN 41060-2F528
NISSAN 410602F527
NISSAN D1060-BM50A
Roadhouse 270400
KAWE 70400
DELPHI LP1435
TRUSTING 3140
FTE 9010293
NISSAN 41060-2F028
NISSAN 41060-BM525
HELLA 8DB355018441
MINTEX MDB1818
NISSAN 41060-9F926
JURATEK JCP1096
BOSCH 0 986 495 070
HELLA 8DB 355 018-441
JAPANPARTS PA179AF
BOSCH 986424781
AISIN BPNI1913
MEYLE 0252346316PD
FEBI 16388
Brembo P 56 036
NISSAN 41060-2G525
Brembo P56036
NISSAN 41060-2F526
FOMAR FO 680781
ICER 181290-700
AISIN BPNI-1913
NISSAN 410602F028
KAWE 0704 00
RED-LINE 27NI016
JAPKO 50179
SKF VKBP80428
NISSAN 41060-5M325
NISSAN 41060BM525
PROFIT 50001096
CIFAM 822-305-0
AISIN BPNI1901
DON PCP1170
AISIN SN986
EUROBRAKE 5502222254
NISSAN 410605M326
Roadhouse 2704.00
MEYLE 252346316
NISSAN 41060-5M326
AKRON-MALÒ 1050043
NISSAN 410605M325
Remsa 0704.00
PROFIT 5000-1096
BOSCH 0 986 424 781
TRUSTING 314.0
AISIN BPNI-1901
BOSCH 986495070
FTE BL1683A1
NISSAN 410602G525
NISSAN 410602F526
ICER 181290700
TRW GDB3168
FERODO FDB1096
NISSAN D1060BM50A
BORG & BECK BBP1672
TEXTAR 2346302
JAPANPARTS PA-179AF
NIPPARTS J3601068
NISSAN 41060-2F527
CIFAM 8223050
NISSAN 410602F528
NISSAN 410609F926
A.B.S. 37046
NISSAN 410602F525
HERTH+BUSS J3601068
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
FOMAR FO680781
Remsa 70400
MEYLE 025 234 6316/PD
NISSAN 41060-2F525
SKF VKBP 80428
MEYLE 025 234 6316
NISSAN 41060-2F528
NISSAN 410602F527
NISSAN D1060-BM50A
Roadhouse 270400
KAWE 70400
DELPHI LP1435
TRUSTING 3140
FTE 9010293
NISSAN 41060-2F028
NISSAN 41060-BM525
HELLA 8DB355018441
MINTEX MDB1818
NISSAN 41060-9F926
JURATEK JCP1096
BOSCH 0 986 495 070
HELLA 8DB 355 018-441
JAPANPARTS PA179AF
BOSCH 986424781
AISIN BPNI1913
MEYLE 0252346316PD
FEBI 16388
Brembo P 56 036
NISSAN 41060-2G525
Brembo P56036
NISSAN 41060-2F526
FOMAR FO 680781
ICER 181290-700
AISIN BPNI-1913
NISSAN 410602F028
KAWE 0704 00
RED-LINE 27NI016
JAPKO 50179
SKF VKBP80428
NISSAN 41060-5M325
NISSAN 41060BM525
PROFIT 50001096
CIFAM 822-305-0
AISIN BPNI1901
DON PCP1170
AISIN SN986
EUROBRAKE 5502222254
NISSAN 410605M326
Roadhouse 2704.00
MEYLE 252346316
NISSAN 41060-5M326
AKRON-MALÒ 1050043
NISSAN 410605M325
Remsa 0704.00
PROFIT 5000-1096
BOSCH 0 986 424 781
TRUSTING 314.0
AISIN BPNI-1901
BOSCH 986495070
FTE BL1683A1
NISSAN 410602G525
NISSAN 410602F526
ICER 181290700
TRW GDB3168
FERODO FDB1096
NISSAN D1060BM50A
BORG & BECK BBP1672
TEXTAR 2346302
JAPANPARTS PA-179AF
NIPPARTS J3601068
NISSAN 41060-2F527
CIFAM 8223050
NISSAN 410602F528
NISSAN 410609F926
A.B.S. 37046
NISSAN 410602F525
HERTH+BUSS J3601068
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN14286 |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴

