Колодки тормозные (передние) Honda Accord VIII 07-/IX 12- (Akebono) ADH24282 (Blue Print)
1 701 ₴
- В наявності
- Код: ADH24282
Колодки тормозные (передние) Honda Accord VIII 07-/IX 12- (Akebono) ADH24282 (Blue Print)В наявності
1 701 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Honda Accord VIII 07-/IX 12- (Akebono)
Оригинальные номера
TRUSTING 8840
FTE BL2578A1
JAPANPARTS PA-409AF
JAPKO 50409
FERODO FDB4270
TRW GDB3477
Zimmermann 24766.175.1
MEYLE 252476616
HELLA 8DB355013881
SKF VKBP 80835 A
BORG & BECK BBP2112
DELPHI LP2166
ICER 181894
Brembo P28043X
DENCKERMANN B111018
EUROBRAKE 5502222643
CIFAM 8228670
HONDA 45022-TL0-G50
PROFIT 5000-4270
HONDA 45022TL0G51
Brembo P 28 043X
HELLA 8DB 355 013-881
JAPANPARTS PA409AF
SKF VKBP80835A
MEYLE 025 247 6616
Magneti Marelli 363916061075
AKRON-MALÒ 1050929
FEBI 16792
HONDA 45022TL0G50
HONDA 45022-TL0-G51
PROFIT 50004270
FTE 9010829
DON PCP1481
HERTH+BUSS J3604054
TRUSTING 884.0
A.B.S. 37721
CIFAM 822-867-0
Brembo P28043
Brembo P 28 043
TEXTAR 2476601
NIPPARTS N3604069
RED-LINE 27HO028
MINTEX MDB2954
Zimmermann 247661751
FOMAR FO897481
FOMAR FO 897481
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
TRUSTING 8840
FTE BL2578A1
JAPANPARTS PA-409AF
JAPKO 50409
FERODO FDB4270
TRW GDB3477
Zimmermann 24766.175.1
MEYLE 252476616
HELLA 8DB355013881
SKF VKBP 80835 A
BORG & BECK BBP2112
DELPHI LP2166
ICER 181894
Brembo P28043X
DENCKERMANN B111018
EUROBRAKE 5502222643
CIFAM 8228670
HONDA 45022-TL0-G50
PROFIT 5000-4270
HONDA 45022TL0G51
Brembo P 28 043X
HELLA 8DB 355 013-881
JAPANPARTS PA409AF
SKF VKBP80835A
MEYLE 025 247 6616
Magneti Marelli 363916061075
AKRON-MALÒ 1050929
FEBI 16792
HONDA 45022TL0G50
HONDA 45022-TL0-G51
PROFIT 50004270
FTE 9010829
DON PCP1481
HERTH+BUSS J3604054
TRUSTING 884.0
A.B.S. 37721
CIFAM 822-867-0
Brembo P28043
Brembo P 28 043
TEXTAR 2476601
NIPPARTS N3604069
RED-LINE 27HO028
MINTEX MDB2954
Zimmermann 247661751
FOMAR FO897481
FOMAR FO 897481
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADH24282 |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴

