Колодки тормозные (передние) Honda Accord 03-12 ADH24266 (Blue Print)
1 528 ₴
- В наявності
- Код: ADH24266
Колодки тормозные (передние) Honda Accord 03-12 ADH24266 (Blue Print)В наявності
1 528 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Honda Accord 03-12
Оригинальные номера
Brembo P 28 036
AISIN BPHO1903
DELPHI LP1862
HELLA 8DB 355 010-831
RED-LINE 27HO016
SKF VKBP80518A
AISIN BPHO-1903
JAPANPARTS PA-452AF
ATE 13046057142
PROFIT 50051704
DON PCP1261
Zimmermann 23720.175.1
KAWE 1068 02
HERTH+BUSS J3604064
ICER 181695
HONDA 45022SEAE00
Remsa 1068.02
PROFIT 5005-1704
Roadhouse 21068.02
NIPPARTS J3604064
FEBI 116315
FTE BL1942A2
SKF VKBP 80518 A
FERODO FDB1704
MEYLE 0252372017W
AISIN SN987P
CIFAM 822-730-0
JAPANPARTS PA452AF
TEXTAR 2372001
A.B.S. 37359
PROFIT 50001704C
BORG & BECK BBP1883
TRUSTING 7460
MINTEX MDB2599
TRW GDB3355
PROFIT 50001704
AISIN C1N083
MEYLE 025 237 2017/W
HONDA 45022SEAEZ1
HONDA 45022-SEA-E01
Roadhouse 2106802
FOMAR FO 839081
AKRON-MALÒ 1050550
HONDA 45022SEAE01
JURATEK JCP1704
FOMAR FO839081
PROFIT 5000-1704 C
HONDA 45022-SEA-E00
DENCKERMANN B110932
HELLA 8DB355010831
Zimmermann 237201751
BOSCH 986494135
Remsa 106802
ATE 13.0460-5714.2
EUROBRAKE 5502222636
TRUSTING 746.0
HONDA 45022-SEA-EZ1
FTE 9010534
JAPKO 50452
PROFIT 5000-1704
Brembo P28036
KAWE 106802
BOSCH 0 986 494 135
CIFAM 8227300
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Brembo P 28 036
AISIN BPHO1903
DELPHI LP1862
HELLA 8DB 355 010-831
RED-LINE 27HO016
SKF VKBP80518A
AISIN BPHO-1903
JAPANPARTS PA-452AF
ATE 13046057142
PROFIT 50051704
DON PCP1261
Zimmermann 23720.175.1
KAWE 1068 02
HERTH+BUSS J3604064
ICER 181695
HONDA 45022SEAE00
Remsa 1068.02
PROFIT 5005-1704
Roadhouse 21068.02
NIPPARTS J3604064
FEBI 116315
FTE BL1942A2
SKF VKBP 80518 A
FERODO FDB1704
MEYLE 0252372017W
AISIN SN987P
CIFAM 822-730-0
JAPANPARTS PA452AF
TEXTAR 2372001
A.B.S. 37359
PROFIT 50001704C
BORG & BECK BBP1883
TRUSTING 7460
MINTEX MDB2599
TRW GDB3355
PROFIT 50001704
AISIN C1N083
MEYLE 025 237 2017/W
HONDA 45022SEAEZ1
HONDA 45022-SEA-E01
Roadhouse 2106802
FOMAR FO 839081
AKRON-MALÒ 1050550
HONDA 45022SEAE01
JURATEK JCP1704
FOMAR FO839081
PROFIT 5000-1704 C
HONDA 45022-SEA-E00
DENCKERMANN B110932
HELLA 8DB355010831
Zimmermann 237201751
BOSCH 986494135
Remsa 106802
ATE 13.0460-5714.2
EUROBRAKE 5502222636
TRUSTING 746.0
HONDA 45022-SEA-EZ1
FTE 9010534
JAPKO 50452
PROFIT 5000-1704
Brembo P28036
KAWE 106802
BOSCH 0 986 494 135
CIFAM 8227300
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADH24266 |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴

