Фільтр повітряний Great Wall Deer/Safe/Streed 2.2/2.4 96- ADG022125 (Blue Print)
455 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ADG022125
Фільтр повітряний Great Wall Deer/Safe/Streed 2.2/2.4 96- ADG022125 (Blue Print)В наявності
455 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Great Wall Deer/Safe/Streed 2.2/2.4 96-
Оригінальні номери
NIPPARTS N1320801
JAPANPARTS FA033S
RED-LINE 36GW001
JAPANPARTS FA-033S
JAPKO 20033
Фільтри повітряні
Оригінальні номери
NIPPARTS N1320801
JAPANPARTS FA033S
RED-LINE 36GW001
JAPANPARTS FA-033S
JAPKO 20033
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG022125 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Safe, Deer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴

