Колодки тормозные (передние) Land Rover Freelander/Ford Mondeo IV 1.8-2.5 07- ADF124205 (Blue Print)
1 685 ₴
- В наявності
- Код: ADF124205
Колодки тормозные (передние) Land Rover Freelander/Ford Mondeo IV 1.8-2.5 07- ADF124205 (Blue Print)В наявності
1 685 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Land Rover Freelander/Ford Mondeo IV 1.8-2.5 07-
Оригинальные номера
VOLVO 30793941
FOMAR FO 927181
ICER 181775
FORD 1 747 043
Zimmermann 241239001
BOSCH 986494246
AISIN BPLR1001
CIFAM 822-675-0
DENCKERMANN B111440
HELLA 8DB 355 012-891
VAICO V258123
VAICO V25-8123
TRW GDB1683
HELLA 8DB355012891
JAPANPARTS PA-L00AF
FORD 1 432 363
MEYLE 025 241 2319
TRUSTING 691.0
FORD 1437761
Brembo P24076
BORG & BECK BBP2614
Zimmermann 24123.200.1
SKF VKBP80049
FORD 1432363
DELPHI LP1967
FORD 1379971
VOLVO 30793107
SKF VKBP 80049
FEBI 16613
CIFAM 8226750
DENCKERMANN B110964
Zimmermann 24123.900.1
FERODO FDB1897
VOLVO 30778910
FORD 1 379 971
FORD 1 916 756
LAND ROVER LR004936
Remsa 1482.00
FORD 1427386
DON PCP1044
FORD 1 566 232
Brembo P24076X
RED-LINE 27RV022
FORD 1458247
FOMAR FO927181
TRW GDB1683DTE
PROFIT 50001897
LAND ROVER LR027309
FORD ME6G9J2K021AB
Brembo P 24 076
VOLVO 30736319
FORD 1 427 386
FORD 6G912K021A2A
ATE 13.0460-7228.2
FOMAR FO 905881
BOSCH 986494169
PROFIT 5000-1897
EUROBRAKE 5502222568
Brembo P 24 076X
FORD 1 436 498
BORG & BECK BBP1981
FOMAR FO905881
FORD 1747043
MEYLE 0252412319PD
A.B.S. 37568
AISIN BPLR-1001
Roadhouse 2148200
MINTEX MDB2860
AISIN BPFO1003
HERTH+BUSS J3600824
FTE 9010632
BOSCH 0 986 494 169
TRW GDB1473
FORD 6G912K021A2D
AISIN BPFO-1003
BOSCH 0 986 494 246
VOLVO 30793540
FORD 1 437 761
Remsa 148200
LAND ROVER LR 004936
JURATEK JCP1897
MEYLE 025 241 2319/PD
JAPANPARTS PAL00AF
TRUSTING 6910
JAPKO 50L00
AKRON-MALÒ 1050245
TEXTAR 2412301
FORD 6G912K021A2C
TRW GDB1925
Zimmermann 241232001
KAWE 148200
FORD 1436498
Roadhouse 21482.00
MEYLE 252412319
FORD 1916756
KAWE 1482 00
FORD 1 458 247
FORD BG912K021AA
FTE BL2046A1
FORD 1566232
ATE 13046072282
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
VOLVO 30793941
FOMAR FO 927181
ICER 181775
FORD 1 747 043
Zimmermann 241239001
BOSCH 986494246
AISIN BPLR1001
CIFAM 822-675-0
DENCKERMANN B111440
HELLA 8DB 355 012-891
VAICO V258123
VAICO V25-8123
TRW GDB1683
HELLA 8DB355012891
JAPANPARTS PA-L00AF
FORD 1 432 363
MEYLE 025 241 2319
TRUSTING 691.0
FORD 1437761
Brembo P24076
BORG & BECK BBP2614
Zimmermann 24123.200.1
SKF VKBP80049
FORD 1432363
DELPHI LP1967
FORD 1379971
VOLVO 30793107
SKF VKBP 80049
FEBI 16613
CIFAM 8226750
DENCKERMANN B110964
Zimmermann 24123.900.1
FERODO FDB1897
VOLVO 30778910
FORD 1 379 971
FORD 1 916 756
LAND ROVER LR004936
Remsa 1482.00
FORD 1427386
DON PCP1044
FORD 1 566 232
Brembo P24076X
RED-LINE 27RV022
FORD 1458247
FOMAR FO927181
TRW GDB1683DTE
PROFIT 50001897
LAND ROVER LR027309
FORD ME6G9J2K021AB
Brembo P 24 076
VOLVO 30736319
FORD 1 427 386
FORD 6G912K021A2A
ATE 13.0460-7228.2
FOMAR FO 905881
BOSCH 986494169
PROFIT 5000-1897
EUROBRAKE 5502222568
Brembo P 24 076X
FORD 1 436 498
BORG & BECK BBP1981
FOMAR FO905881
FORD 1747043
MEYLE 0252412319PD
A.B.S. 37568
AISIN BPLR-1001
Roadhouse 2148200
MINTEX MDB2860
AISIN BPFO1003
HERTH+BUSS J3600824
FTE 9010632
BOSCH 0 986 494 169
TRW GDB1473
FORD 6G912K021A2D
AISIN BPFO-1003
BOSCH 0 986 494 246
VOLVO 30793540
FORD 1 437 761
Remsa 148200
LAND ROVER LR 004936
JURATEK JCP1897
MEYLE 025 241 2319/PD
JAPANPARTS PAL00AF
TRUSTING 6910
JAPKO 50L00
AKRON-MALÒ 1050245
TEXTAR 2412301
FORD 6G912K021A2C
TRW GDB1925
Zimmermann 241232001
KAWE 148200
FORD 1436498
Roadhouse 21482.00
MEYLE 252412319
FORD 1916756
KAWE 1482 00
FORD 1 458 247
FORD BG912K021AA
FTE BL2046A1
FORD 1566232
ATE 13046072282
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADF124205 |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴

