Фільтр повітряний Mazda Mazda 3 1.6 16 V 13- ADM52270 (Blue Print)
427 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ADM52270
Фільтр повітряний Mazda Mazda 3 1.6 16 V 13- ADM52270 (Blue Print)В наявності
427 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda Mazda 3 1.6 16 V 13-
Оригінальні номери
BOSCH F 026 400 458
BOSCH F026400458
Фільтри повітряні
Оригінальні номери
BOSCH F 026 400 458
BOSCH F026400458
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADM52270 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴

