Колодки тормозные (передние) Hyundai ix55 3.0 CRDi 3.8 V6 24V 08-12/Veracruz 3.8 V6 24V 06-12 ADG042121 (Blue
1 519 ₴
- В наявності
- Код: ADG042121
Колодки тормозные (передние) Hyundai ix55 3.0 CRDi 3.8 V6 24V 08-12/Veracruz 3.8 V6 24V 06-12 ADG042121 (BlueВ наявності
1 519 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Hyundai ix55 3.0 CRDi 3.8 V6 24V 08-12/Veracruz 3.8 V6 24V 06-12
Оригинальные номера
TRUSTING 1015.0
TRW GDB3527
JAPKO 50H19
CIFAM 8229990
FERODO FDB4889
RED-LINE 27HY086
FTE BL2696A1
MINTEX MDB3404
ICER 182044
Zimmermann 25119.170.2
JAPANPARTS PAH19AF
Brembo P 30 071
TEXTAR 2511901
HELLA 8DB 355 021-231
LPR 05P1989
FEBI 170627
Hyundai 58101-3JA50
CIFAM 822-999-0
HERTH+BUSS J3600550
Zimmermann 251191702
HELLA 8DB355021231
Brembo P30071
DON PCP1979
A.B.S. 37809
Hyundai 581013JA50
FTE 9011069
VAICO V520295
NIPPARTS N3600551
BORG & BECK BBP2333
VAICO V52-0295
JAPANPARTS PA-H19AF
TRUSTING 10150
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
TRUSTING 1015.0
TRW GDB3527
JAPKO 50H19
CIFAM 8229990
FERODO FDB4889
RED-LINE 27HY086
FTE BL2696A1
MINTEX MDB3404
ICER 182044
Zimmermann 25119.170.2
JAPANPARTS PAH19AF
Brembo P 30 071
TEXTAR 2511901
HELLA 8DB 355 021-231
LPR 05P1989
FEBI 170627
Hyundai 58101-3JA50
CIFAM 822-999-0
HERTH+BUSS J3600550
Zimmermann 251191702
HELLA 8DB355021231
Brembo P30071
DON PCP1979
A.B.S. 37809
Hyundai 581013JA50
FTE 9011069
VAICO V520295
NIPPARTS N3600551
BORG & BECK BBP2333
VAICO V52-0295
JAPANPARTS PA-H19AF
TRUSTING 10150
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042121 |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴

