Фільтр повітряний Great Wall Steed/Wingle 2.0 TDI 09- ADG022129 (Blue Print)
574 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ADG022129
Фільтр повітряний Great Wall Steed/Wingle 2.0 TDI 09- ADG022129 (Blue Print)В наявності
574 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Great Wall Steed/Wingle 2.0 TDI 09-
Оригінальні номери
RED-LINE 36GW003
JAPANPARTS FA037S
JAPKO 20037
JAPANPARTS FA-037S
Фільтри повітряні
Оригінальні номери
RED-LINE 36GW003
JAPANPARTS FA037S
JAPKO 20037
JAPANPARTS FA-037S
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG022129 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Wingle 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴

