Колодки тормозные (задние) Kia Soul/Ceed/Hyundai i30 10- ADG042160 (Blue Print)
1 136 ₴
- В наявності
- Код: ADG042160
Колодки тормозные (задние) Kia Soul/Ceed/Hyundai i30 10- ADG042160 (Blue Print)В наявності
1 136 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Kia Soul/Ceed/Hyundai i30 10-
Оригинальные номера
BREMSI BP3471
KIA 58302-E4A60
DENCKERMANN B111466
Hyundai 58302-A6A31
Brembo P 30 067X
ATE 13.0460-5650.2
KIA 58302E4A10
Hyundai 58302A6A31
TRUSTING 903.1
Brembo P30067X
HELLA 8DB355031821
ICER 182036203
EUROBRAKE 5502223442
MEYLE 0252493415W
KIA 58302-A6A20
TEXTAR 2265501
RED-LINE 27KI061
MEYLE 0252533715PD
JAPKO 51K06
HELLA 8DB 355 019-981
Hyundai 58302-A6A30
TEXTAR 2533707
EUROBRAKE 5502223529
HELLA 8DB355019981
DELPHI LP2195
MEYLE 025 249 3415/W
EUROBRAKE 5502223434
ATE 13046056502
ICER 181976
ICER 182036-203
Hyundai 58302A6A30
Zimmermann 25337.160.2
DELPHI LP2295
MEYLE 0252533715W
JAPANPARTS PPK06AF
MEYLE 025 253 3715/W
Brembo P 30 094
HERTH+BUSS J3610527
Hyundai 58302A6A20
HELLA 8DB 355 031-821
KIA S58302A6A20
EUROBRAKE 5502223531
TEXTAR 2533701
FOMAR FO207983
CIFAM 8228861
TEXTAR 2533703
BOSCH 0 986 495 351
VALEO 610370
Zimmermann 253371602
Brembo P 30 094X
Hyundai 583022VA50
TEXTAR 2493401
BORG & BECK BBP2370
TRW GDB3494
JAPANPARTS PP-K06AF
Hyundai 58302-A6A20
KIA 58302B2A10
MINTEX MDB3252
MEYLE 025 253 3715/PD
KIA 58302E4A60
JURATEK JCP8083
TRW GDB3537
BOSCH 0 986 494 557
Brembo P30094X
KIA 58302-B2A10
FOMAR FO 207983
CIFAM 822-886-1
TRW GDB2173
KIA 58302A6A20
Brembo P30067
Brembo P30094
KIA 58302-E4A10
BOSCH 986495351
A.B.S. 37914
Hyundai 58302-2VA50
Brembo P 30 067
BOSCH 986494557
FEBI 116289
TRUSTING 9031
DON PCP1053
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
BREMSI BP3471
KIA 58302-E4A60
DENCKERMANN B111466
Hyundai 58302-A6A31
Brembo P 30 067X
ATE 13.0460-5650.2
KIA 58302E4A10
Hyundai 58302A6A31
TRUSTING 903.1
Brembo P30067X
HELLA 8DB355031821
ICER 182036203
EUROBRAKE 5502223442
MEYLE 0252493415W
KIA 58302-A6A20
TEXTAR 2265501
RED-LINE 27KI061
MEYLE 0252533715PD
JAPKO 51K06
HELLA 8DB 355 019-981
Hyundai 58302-A6A30
TEXTAR 2533707
EUROBRAKE 5502223529
HELLA 8DB355019981
DELPHI LP2195
MEYLE 025 249 3415/W
EUROBRAKE 5502223434
ATE 13046056502
ICER 181976
ICER 182036-203
Hyundai 58302A6A30
Zimmermann 25337.160.2
DELPHI LP2295
MEYLE 0252533715W
JAPANPARTS PPK06AF
MEYLE 025 253 3715/W
Brembo P 30 094
HERTH+BUSS J3610527
Hyundai 58302A6A20
HELLA 8DB 355 031-821
KIA S58302A6A20
EUROBRAKE 5502223531
TEXTAR 2533701
FOMAR FO207983
CIFAM 8228861
TEXTAR 2533703
BOSCH 0 986 495 351
VALEO 610370
Zimmermann 253371602
Brembo P 30 094X
Hyundai 583022VA50
TEXTAR 2493401
BORG & BECK BBP2370
TRW GDB3494
JAPANPARTS PP-K06AF
Hyundai 58302-A6A20
KIA 58302B2A10
MINTEX MDB3252
MEYLE 025 253 3715/PD
KIA 58302E4A60
JURATEK JCP8083
TRW GDB3537
BOSCH 0 986 494 557
Brembo P30094X
KIA 58302-B2A10
FOMAR FO 207983
CIFAM 822-886-1
TRW GDB2173
KIA 58302A6A20
Brembo P30067
Brembo P30094
KIA 58302-E4A10
BOSCH 986495351
A.B.S. 37914
Hyundai 58302-2VA50
Brembo P 30 067
BOSCH 986494557
FEBI 116289
TRUSTING 9031
DON PCP1053
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042160 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Optima, Soul, I30, Pro Ceed, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴

