Колодки тормозные (задние) Hyundai Tucson IV 20-/Kia Sportage V 21- ADBP420142 (Blue Print)
2 049 ₴
- В наявності
- Код: ADBP420142
Колодки тормозные (задние) Hyundai Tucson IV 20-/Kia Sportage V 21- ADBP420142 (Blue Print)В наявності
2 049 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Hyundai Tucson IV 20-/Kia Sportage V 21-
Оригинальные номера
KIA 58302-N7A60
Hyundai 58302N7A10
FEBI 186404
ICER 182421
Brembo P30139
Brembo P 30 139
CIFAM 82213010
Hyundai 58302-N7A10
A.B.S. 35398
METELLI 2213010
TRUSTING 1301.0
SWAG 33 11 0389
KAVO PARTS KBP10095
BORG & BECK BBP2947
KIA 58302N7A60
HELLA PAGID 8DB355042851
HELLA PAGID 8DB 355 042-851
TEXTAR 2648701
KIA 58302N7A10
Hyundai 58302-N7A60
METELLI 22-1301-0
MINTEX MDB3492
HELLA 8DB 355 042-851
HELLA 8DB355042851
Remsa 195802
Remsa 1958.02
KAVO PARTS KBP-10095
SWAG 33110389
KIA 58302-N7A10
TRUSTING 13010
CIFAM 822-1301-0
DON PCP2053
HERTH+BUSS J3610539
Hyundai 58302N7A60
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
KIA 58302-N7A60
Hyundai 58302N7A10
FEBI 186404
ICER 182421
Brembo P30139
Brembo P 30 139
CIFAM 82213010
Hyundai 58302-N7A10
A.B.S. 35398
METELLI 2213010
TRUSTING 1301.0
SWAG 33 11 0389
KAVO PARTS KBP10095
BORG & BECK BBP2947
KIA 58302N7A60
HELLA PAGID 8DB355042851
HELLA PAGID 8DB 355 042-851
TEXTAR 2648701
KIA 58302N7A10
Hyundai 58302-N7A60
METELLI 22-1301-0
MINTEX MDB3492
HELLA 8DB 355 042-851
HELLA 8DB355042851
Remsa 195802
Remsa 1958.02
KAVO PARTS KBP-10095
SWAG 33110389
KIA 58302-N7A10
TRUSTING 13010
CIFAM 822-1301-0
DON PCP2053
HERTH+BUSS J3610539
Hyundai 58302N7A60
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADBP420142 |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴

