Колодки тормозные (передние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 04-11 ADG042115 (Blue Print)
1 614 ₴
- В наявності
- Код: ADG042115
Колодки тормозные (передние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 04-11 ADG042115 (Blue Print)В наявності
1 614 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Chevrolet Epica 2.0-2.5 2.0 TDCi 04-11
Оригинальные номера
JAPKO 50W09
A.B.S. 37699
EUROBRAKE 5502225014
BOSCH 0 986 495 353
KAWE 1223 02
RED-LINE 27CV036
BOSCH 986495353
JAPANPARTS PA-W09AF
DON PCP1483
Remsa 1223.02
CIFAM 8228450
HELLA 8DB355014931
AKRON-MALÒ 1051047
Brembo P 15 002
DELPHI LP1816
MEYLE 025 248 6417/W
ICER 182336
JAPANPARTS PAW09AF
MEYLE 0252486417W
Brembo P10007
BOSCH 986494173
Roadhouse 2122302
Brembo P 10 007
BOSCH 0 986 494 173
TRUSTING 8620
TRUSTING 862.0
Roadhouse 21223.02
BORG & BECK BBP2171
Remsa 122302
DELPHI LP2183
HELLA 8DB 355 014-931
HERTH+BUSS J3600916
CIFAM 822-845-0
TEXTAR 2486401
CHEVROLET 96475027
Brembo P15002
BREMSI BP3399
LPR 05P1321
PROFIT 5000-2049
TRW GDB4179
PROFIT 50002049
MINTEX MDB2649
KAWE 122302
CHEVROLET 96952179
FERODO FDB4304
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
JAPKO 50W09
A.B.S. 37699
EUROBRAKE 5502225014
BOSCH 0 986 495 353
KAWE 1223 02
RED-LINE 27CV036
BOSCH 986495353
JAPANPARTS PA-W09AF
DON PCP1483
Remsa 1223.02
CIFAM 8228450
HELLA 8DB355014931
AKRON-MALÒ 1051047
Brembo P 15 002
DELPHI LP1816
MEYLE 025 248 6417/W
ICER 182336
JAPANPARTS PAW09AF
MEYLE 0252486417W
Brembo P10007
BOSCH 986494173
Roadhouse 2122302
Brembo P 10 007
BOSCH 0 986 494 173
TRUSTING 8620
TRUSTING 862.0
Roadhouse 21223.02
BORG & BECK BBP2171
Remsa 122302
DELPHI LP2183
HELLA 8DB 355 014-931
HERTH+BUSS J3600916
CIFAM 822-845-0
TEXTAR 2486401
CHEVROLET 96475027
Brembo P15002
BREMSI BP3399
LPR 05P1321
PROFIT 5000-2049
TRW GDB4179
PROFIT 50002049
MINTEX MDB2649
KAWE 122302
CHEVROLET 96952179
FERODO FDB4304
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042115 |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴

