Колодки тормозные (передние) Nissan Micra/March 92-10 ADN14290 (Blue Print)
755 ₴
- В наявності
- Код: ADN14290
Колодки тормозные (передние) Nissan Micra/March 92-10 ADN14290 (Blue Print)В наявності
755 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Nissan Micra/March 92-10
Оригинальные номера
Remsa 0431.10
JURATEK JCP859
NISSAN 410606F626
DELPHI LP779
NISSAN 41060-6F625
EUROBRAKE 5502222239
FTE 9010137
KAWE 0431 10
Remsa 43110
HELLA 8DB355016501
FOMAR FO 495981
NISSAN 4106099B25
Roadhouse 243110
FTE BL1357A1
BREMSI BP2563
KAWE 43110
NISSAN 41060BF625
FEBI 16262
A.B.S. 36848
NISSAN 41060-1F025
Roadhouse 2431.10
JAPKO 50012
NISSAN 41060-99B26
SKF VKBP80492
Brembo P 56 031
NISSAN 410601F025
NISSAN 41060-BF625
TRUSTING 1470
RED-LINE 27NI012
Brembo P56031
NISSAN 41060-99B25
MEYLE 025 216 2615
SKF VKBP 80492
DON PCP1169
TEXTAR 2162601
FOMAR FO495981
NISSAN 41060-6F626
JAPANPARTS PA-012AF
TRUSTING 147.0
JAPANPARTS PA012AF
ICER 180922
HELLA 8DB 355 016-501
BORG & BECK BBP1541
CIFAM 822-145-0
MINTEX MDB1623
HERTH+BUSS J3601053
DENCKERMANN B110544
NISSAN 4106099B26
MEYLE 252162615
NISSAN 410606F625
NIPPARTS J3601053
CIFAM 8221450
TRW GDB1059
FERODO FDB859
AKRON-MALÒ 1050358
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
Remsa 0431.10
JURATEK JCP859
NISSAN 410606F626
DELPHI LP779
NISSAN 41060-6F625
EUROBRAKE 5502222239
FTE 9010137
KAWE 0431 10
Remsa 43110
HELLA 8DB355016501
FOMAR FO 495981
NISSAN 4106099B25
Roadhouse 243110
FTE BL1357A1
BREMSI BP2563
KAWE 43110
NISSAN 41060BF625
FEBI 16262
A.B.S. 36848
NISSAN 41060-1F025
Roadhouse 2431.10
JAPKO 50012
NISSAN 41060-99B26
SKF VKBP80492
Brembo P 56 031
NISSAN 410601F025
NISSAN 41060-BF625
TRUSTING 1470
RED-LINE 27NI012
Brembo P56031
NISSAN 41060-99B25
MEYLE 025 216 2615
SKF VKBP 80492
DON PCP1169
TEXTAR 2162601
FOMAR FO495981
NISSAN 41060-6F626
JAPANPARTS PA-012AF
TRUSTING 147.0
JAPANPARTS PA012AF
ICER 180922
HELLA 8DB 355 016-501
BORG & BECK BBP1541
CIFAM 822-145-0
MINTEX MDB1623
HERTH+BUSS J3601053
DENCKERMANN B110544
NISSAN 4106099B26
MEYLE 252162615
NISSAN 410606F625
NIPPARTS J3601053
CIFAM 8221450
TRW GDB1059
FERODO FDB859
AKRON-MALÒ 1050358
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADN14290 |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴

