Колодки тормозные (передние) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- ADBP420049 (Blue Print)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: ADBP420049
Колодки тормозные (передние) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19- ADBP420049 (Blue Print)В наявності
1 730 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19-
Оригинальные номера
ZEKKERT BS1184
OPEN PARTS BPA185802
Remsa 1858.12
JAPKO 502027
Roadhouse 21858.02
Roadhouse 2185802
Stark SKBP0012294
KAVO PARTS KBP-9159
METELLI 2212340
TRW GDB2345
JURATEK JCP4035
TOYOTA 446502510
Roadhouse 21858.12
FEBI 181251
ZEKKERT BS1477
METELLI 22-1234-0
Remsa 1858.02
BORG & BECK BBP2859
KAISHIN FK11394
ZEKKERT BS-1060
OPEN PARTS BPA1858.02
HELLA PAGID 8DB355040191
KAWE 1858 12
CIFAM 822-1234-0
ATE 13.0460-5535.2
ABAKUS 23101275
HELLA 8DB 355 040-191
Remsa 185812
ZEKKERT BS-1477
ROTINGER RT 2PD36090
MOTAQUIP LVXL2104
Remsa 185802
KAWE 185812
OPTIMAL BP12832
HERTH+BUSS J3602018
QUARO QP1563
JAPANPARTS PA2027AF
Dr!ve+ DP1010101472
SUZUKI T0446-50247
IAP QUALITY PARTS 704-17290
FREMAX FBP-1412
NPS T360A137
VALEO 610479
OPTIMAL BP-12832
TRUSTING 1234.0
EUROBRAKE 55022245121
QUINTON HAZELL BP1963
Stark SKBP-0012294
TOYOTA 04465-02510
DENCKERMANN B111458
TOYOTA 04465-02470
Roadhouse 2185812
HELLA PAGID 8DB 355 040-191
FERODO FDB5292
ICER 182372
SUZUKI T044650247
Brembo P 83 177
MINTEX MDB4200
IAP QUALITY PARTS 70417290
ZEKKERT BS-1184
ASHUKI by Palidium T114-75
TOYOTA 446502470
ZEKKERT BS1060
CIFAM 82212340
ASHIKA 50022027
BREMSI BP3788
RED-LINE 27TO101
SWAG 33108162
TEXTAR 2614901
ATE 13046055352
VALEO 302540
TRUSTING 12340
ASHUKI by Palidium T11475
A.B.S. 35284
JURID 574042J
FREMAX FBP1412
Brembo P83177
DON PCP1807
Dr!ve+ DP1010.10.1472
NIPPARTS N3602157
JAPANPARTS PA-2027AF
KAVO PARTS KBP9159
KAMOKA JQ101055
ABAKUS 231-01-275
SWAG 33 10 8162
HELLA 8DB355040191
ASHIKA 50-02-2027
ROTINGER RT2PD36090
DELPHI LP3609
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
ZEKKERT BS1184
OPEN PARTS BPA185802
Remsa 1858.12
JAPKO 502027
Roadhouse 21858.02
Roadhouse 2185802
Stark SKBP0012294
KAVO PARTS KBP-9159
METELLI 2212340
TRW GDB2345
JURATEK JCP4035
TOYOTA 446502510
Roadhouse 21858.12
FEBI 181251
ZEKKERT BS1477
METELLI 22-1234-0
Remsa 1858.02
BORG & BECK BBP2859
KAISHIN FK11394
ZEKKERT BS-1060
OPEN PARTS BPA1858.02
HELLA PAGID 8DB355040191
KAWE 1858 12
CIFAM 822-1234-0
ATE 13.0460-5535.2
ABAKUS 23101275
HELLA 8DB 355 040-191
Remsa 185812
ZEKKERT BS-1477
ROTINGER RT 2PD36090
MOTAQUIP LVXL2104
Remsa 185802
KAWE 185812
OPTIMAL BP12832
HERTH+BUSS J3602018
QUARO QP1563
JAPANPARTS PA2027AF
Dr!ve+ DP1010101472
SUZUKI T0446-50247
IAP QUALITY PARTS 704-17290
FREMAX FBP-1412
NPS T360A137
VALEO 610479
OPTIMAL BP-12832
TRUSTING 1234.0
EUROBRAKE 55022245121
QUINTON HAZELL BP1963
Stark SKBP-0012294
TOYOTA 04465-02510
DENCKERMANN B111458
TOYOTA 04465-02470
Roadhouse 2185812
HELLA PAGID 8DB 355 040-191
FERODO FDB5292
ICER 182372
SUZUKI T044650247
Brembo P 83 177
MINTEX MDB4200
IAP QUALITY PARTS 70417290
ZEKKERT BS-1184
ASHUKI by Palidium T114-75
TOYOTA 446502470
ZEKKERT BS1060
CIFAM 82212340
ASHIKA 50022027
BREMSI BP3788
RED-LINE 27TO101
SWAG 33108162
TEXTAR 2614901
ATE 13046055352
VALEO 302540
TRUSTING 12340
ASHUKI by Palidium T11475
A.B.S. 35284
JURID 574042J
FREMAX FBP1412
Brembo P83177
DON PCP1807
Dr!ve+ DP1010.10.1472
NIPPARTS N3602157
JAPANPARTS PA-2027AF
KAVO PARTS KBP9159
KAMOKA JQ101055
ABAKUS 231-01-275
SWAG 33 10 8162
HELLA 8DB355040191
ASHIKA 50-02-2027
ROTINGER RT2PD36090
DELPHI LP3609
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADBP420049 |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴

