Колодки тормозные (передние) Kia Sorento 02-11 ADG04258 (Blue Print)
1 463 ₴
- В наявності
- Код: ADG04258
Колодки тормозные (передние) Kia Sorento 02-11 ADG04258 (Blue Print)В наявності
1 463 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Kia Sorento 02-11
Оригинальные номера
JAPKO 50K08
PROFIT 50001735
HERTH+BUSS J3600318
BORG & BECK BBP1874
FOMAR FO 931881
EUROBRAKE 5502223508
KIA 581013EE01
PROFIT 5000-1735
MEYLE 025 240 9217/PD
FEBI 16471
HELLA 8DB 355 011-931
MINTEX MDB2585
NIPPARTS J3600318
Zimmermann 24092.165.1
CIFAM 8225150
KAWE 1041 02
MEYLE 0252409217PD
KIA 581013ED00
KIA 58101-3ED01
CIFAM 822-515-0
PROFIT 50001735C
BOSCH 986494884
BOSCH 0 986 494 884
RED-LINE 27KI046
AISIN BPKI1903
MEYLE 0252409217W
KIA 581013ED02
BREMSI BP3116
Roadhouse 2104102
MEYLE 025 240 9217/W
TRUSTING 531.0
FTE BL1979A2
DELPHI LP1849
KIA 58101-3ED02
DENCKERMANN B111173
Zimmermann 240921651
Brembo P30019
A.B.S. 37364
FERODO FDB1735
KIA 581013ED01
HELLA 8DB355011931
KIA 58101-3EE01
FOMAR FO931881
AISIN BPKI-1903
Remsa 1041.02
KIA 58101-3EE00
JURATEK JCP1735
TEXTAR 2409201
Roadhouse 21041.02
PROFIT 5000-1735 C
FTE 9010569
AKRON-MALÒ 1050196
KIA 58101-3ED00
ICER 181606
KIA 581013EE00
JAPANPARTS PA-K08AF
TRW GDB3343
JAPANPARTS PAK08AF
KAWE 104102
Brembo P 30 019
DON PCP1307
TRUSTING 5310
Remsa 104102
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
JAPKO 50K08
PROFIT 50001735
HERTH+BUSS J3600318
BORG & BECK BBP1874
FOMAR FO 931881
EUROBRAKE 5502223508
KIA 581013EE01
PROFIT 5000-1735
MEYLE 025 240 9217/PD
FEBI 16471
HELLA 8DB 355 011-931
MINTEX MDB2585
NIPPARTS J3600318
Zimmermann 24092.165.1
CIFAM 8225150
KAWE 1041 02
MEYLE 0252409217PD
KIA 581013ED00
KIA 58101-3ED01
CIFAM 822-515-0
PROFIT 50001735C
BOSCH 986494884
BOSCH 0 986 494 884
RED-LINE 27KI046
AISIN BPKI1903
MEYLE 0252409217W
KIA 581013ED02
BREMSI BP3116
Roadhouse 2104102
MEYLE 025 240 9217/W
TRUSTING 531.0
FTE BL1979A2
DELPHI LP1849
KIA 58101-3ED02
DENCKERMANN B111173
Zimmermann 240921651
Brembo P30019
A.B.S. 37364
FERODO FDB1735
KIA 581013ED01
HELLA 8DB355011931
KIA 58101-3EE01
FOMAR FO931881
AISIN BPKI-1903
Remsa 1041.02
KIA 58101-3EE00
JURATEK JCP1735
TEXTAR 2409201
Roadhouse 21041.02
PROFIT 5000-1735 C
FTE 9010569
AKRON-MALÒ 1050196
KIA 58101-3ED00
ICER 181606
KIA 581013EE00
JAPANPARTS PA-K08AF
TRW GDB3343
JAPANPARTS PAK08AF
KAWE 104102
Brembo P 30 019
DON PCP1307
TRUSTING 5310
Remsa 104102
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG04258 |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴

