Колодки тормозные (передние) Hyundai Tucson/Sonata/Kia Soul II 2.0-2.4 09-15/iX20 1.4-1.6 10- ADG042125 (Blue
1 526 ₴
- В наявності
- Код: ADG042125
Колодки тормозные (передние) Hyundai Tucson/Sonata/Kia Soul II 2.0-2.4 09-15/iX20 1.4-1.6 10- ADG042125 (BlueВ наявності
1 526 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (передние) Hyundai Tucson/Sonata/Kia Soul II 2.0-2.4 09-15/iX20 1.4-1.6 10-
Оригинальные номера
KIA 581012SA30
Hyundai 58101-3SA26
Hyundai 581013SA26
BORG & BECK BBP2368
Hyundai 58101-3SA25
HELLA 8DB 355 019-791
Remsa 1426.02
KIA 58101-2SA00
Brembo P 30 055X
Zimmermann 251871801
AISIN BPHY1014
MEYLE 252518718
KIA 58101-2SA30
Remsa 142602
ICER 182094
SKF VKBP 80430 A
FOMAR FO250981
FTE BL2741A1
KAWE 142602
CIFAM 8229420
KIA 581012SA00
MEYLE 025 251 8718/PD
KIA 58101-B2A70
Zimmermann 25187.180.1
CIFAM 822-942-0
Hyundai 581013SA25
RED-LINE 27HY076
MEYLE 0252518718PD
HERTH+BUSS J3600539
DON PCP1344
JAPANPARTS PAH17AF
Hyundai 581012SA30
EUROBRAKE 5502223448
FOMAR FO 250981
TRUSTING 9580
Roadhouse 21426.02
Hyundai 581011KA00
MEYLE 025 251 8718
A.B.S. 37932
Roadhouse 2142602
AISIN BPHY-1014
JAPKO 50H17
AKRON-MALÒ 1050965
PROFIT 50004447
HELLA 8DB355019791
Brembo P 30 055
KIA 58101B2A70
TEXTAR 2518701
Brembo P30055X
JAPANPARTS PA-H17AF
KAWE 1426 02
FTE 9010956
Hyundai 58101-2SA00
PROFIT 5000-4447
SKF VKBP80430A
Hyundai 58101-1KA00
Hyundai 58101-2SA30
TRW GDB3509
Brembo P30055
FEBI 116295
MINTEX MDB3260
DELPHI LP2227
JURATEK JCP8112
NIPPARTS N3600331
Hyundai 581012SA00
TRUSTING 958.0
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
KIA 581012SA30
Hyundai 58101-3SA26
Hyundai 581013SA26
BORG & BECK BBP2368
Hyundai 58101-3SA25
HELLA 8DB 355 019-791
Remsa 1426.02
KIA 58101-2SA00
Brembo P 30 055X
Zimmermann 251871801
AISIN BPHY1014
MEYLE 252518718
KIA 58101-2SA30
Remsa 142602
ICER 182094
SKF VKBP 80430 A
FOMAR FO250981
FTE BL2741A1
KAWE 142602
CIFAM 8229420
KIA 581012SA00
MEYLE 025 251 8718/PD
KIA 58101-B2A70
Zimmermann 25187.180.1
CIFAM 822-942-0
Hyundai 581013SA25
RED-LINE 27HY076
MEYLE 0252518718PD
HERTH+BUSS J3600539
DON PCP1344
JAPANPARTS PAH17AF
Hyundai 581012SA30
EUROBRAKE 5502223448
FOMAR FO 250981
TRUSTING 9580
Roadhouse 21426.02
Hyundai 581011KA00
MEYLE 025 251 8718
A.B.S. 37932
Roadhouse 2142602
AISIN BPHY-1014
JAPKO 50H17
AKRON-MALÒ 1050965
PROFIT 50004447
HELLA 8DB355019791
Brembo P 30 055
KIA 58101B2A70
TEXTAR 2518701
Brembo P30055X
JAPANPARTS PA-H17AF
KAWE 1426 02
FTE 9010956
Hyundai 58101-2SA00
PROFIT 5000-4447
SKF VKBP80430A
Hyundai 58101-1KA00
Hyundai 58101-2SA30
TRW GDB3509
Brembo P30055
FEBI 116295
MINTEX MDB3260
DELPHI LP2227
JURATEK JCP8112
NIPPARTS N3600331
Hyundai 581012SA00
TRUSTING 958.0
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG042125 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Sportage, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526 ₴

