Колодки тормозные (задние) Kia Sorento I 02-11 ADG04259 (Blue Print)
1 079 ₴
- В наявності
- Код: ADG04259
Колодки тормозные (задние) Kia Sorento I 02-11 ADG04259 (Blue Print)В наявності
1 079 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные (задние) Kia Sorento I 02-11
Оригинальные номера
JURATEK JCP1736
KIA 583023EE00
KIA 583023ED01
TRUSTING 532.0
PROFIT 50001736
TRW GDB3344
MEYLE 0252405815W
Remsa 1042.02
Brembo P 30 023
AKRON-MALÒ 1050203
AISIN BPKI-2001
DON PCP1315
HERTH+BUSS J3610305
Brembo P 30 057
BREMSI BP3105
KAWE 1042 02
NIPPARTS J3610305
CIFAM 8225160
FOMAR FO 931981
A.B.S. 37362
PROFIT 5000-1736 C
TEXTAR 2405801
Zimmermann 24058.155.2
BOSCH 0 986 494 388
HELLA 8DB355010871
FERODO FDB1736
BOSCH 986494388
KIA 58302-3EE00 SK1
FTE BL1980A2
DELPHI LP1850
Roadhouse 21042.02
ICER 181720
PROFIT 50001736C
RED-LINE 27KI047
DENCKERMANN B111184
KIA 583023EE00SK1
Roadhouse 2104202
JAPANPARTS PP-K03AF
MINTEX MDB2590
JAPKO 51K03
Brembo P30023
KIA 58302-3EE00
SKF VKBP 91087 A
BORG & BECK BBP1925
FEBI 16524
JAPANPARTS PPK03AF
TRUSTING 5320
AISIN BPKI2001
TRW GDB3413
MEYLE 025 240 5815/W
KIA 58302-3ED00
FOMAR FO931981
HELLA 8DB 355 010-871
EUROBRAKE 5502223509
Magneti Marelli 363916061021
FTE 9010570
CIFAM 822-516-0
Brembo P30057
Remsa 104202
SKF VKBP91087A
KIA 58302-3ED01
KIA 583023ED00
KAWE 104202
PROFIT 5000-1736
Zimmermann 240581552
Колодки гальмівні
Оригинальные номера
JURATEK JCP1736
KIA 583023EE00
KIA 583023ED01
TRUSTING 532.0
PROFIT 50001736
TRW GDB3344
MEYLE 0252405815W
Remsa 1042.02
Brembo P 30 023
AKRON-MALÒ 1050203
AISIN BPKI-2001
DON PCP1315
HERTH+BUSS J3610305
Brembo P 30 057
BREMSI BP3105
KAWE 1042 02
NIPPARTS J3610305
CIFAM 8225160
FOMAR FO 931981
A.B.S. 37362
PROFIT 5000-1736 C
TEXTAR 2405801
Zimmermann 24058.155.2
BOSCH 0 986 494 388
HELLA 8DB355010871
FERODO FDB1736
BOSCH 986494388
KIA 58302-3EE00 SK1
FTE BL1980A2
DELPHI LP1850
Roadhouse 21042.02
ICER 181720
PROFIT 50001736C
RED-LINE 27KI047
DENCKERMANN B111184
KIA 583023EE00SK1
Roadhouse 2104202
JAPANPARTS PP-K03AF
MINTEX MDB2590
JAPKO 51K03
Brembo P30023
KIA 58302-3EE00
SKF VKBP 91087 A
BORG & BECK BBP1925
FEBI 16524
JAPANPARTS PPK03AF
TRUSTING 5320
AISIN BPKI2001
TRW GDB3413
MEYLE 025 240 5815/W
KIA 58302-3ED00
FOMAR FO931981
HELLA 8DB 355 010-871
EUROBRAKE 5502223509
Magneti Marelli 363916061021
FTE 9010570
CIFAM 822-516-0
Brembo P30057
Remsa 104202
SKF VKBP91087A
KIA 58302-3ED01
KIA 583023ED00
KAWE 104202
PROFIT 5000-1736
Zimmermann 240581552
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ADG04259 |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴

