
Сальник клапана 308610 (ELRING)
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL308610
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 70-42742-00
WILMINK GROUP WG1754295
AUDI 04E109675G
MAN 65049020001
AUDI 04E 109 675 A
WILMINK GROUP WG2293184
PAYEN PA6130
VAG 04E109675A
CORTECO 49472944
AUDI 05E109675D
AUDI 04E109675A
WILMINK GROUP WG2360952
MAN 65.04902-0001
AUDI 04E 109 675 G
WILMINK GROUP WG1246058
GLASER P76960-00
WILMINK GROUP WG1705630
CORTECO 12037059
TOPRAN 116 406
GLASER P7696000
ELWIS ROYAL 1656052
TOPRAN 116406
VICTOR REINZ 704274200
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 70-42742-00
WILMINK GROUP WG1754295
AUDI 04E109675G
MAN 65049020001
AUDI 04E 109 675 A
WILMINK GROUP WG2293184
PAYEN PA6130
VAG 04E109675A
CORTECO 49472944
AUDI 05E109675D
AUDI 04E109675A
WILMINK GROUP WG2360952
MAN 65.04902-0001
AUDI 04E 109 675 G
WILMINK GROUP WG1246058
GLASER P76960-00
WILMINK GROUP WG1705630
CORTECO 12037059
TOPRAN 116 406
GLASER P7696000
ELWIS ROYAL 1656052
TOPRAN 116406
VICTOR REINZ 704274200
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 308.610 |
| Внутрішній діаметр | 7.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Висота | 10.3 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, UP!, Transporter, Golf, Q3, Alhambra, Formentor, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴


