
Сальник приводного валу 228490 (ELRING)
611 ₴
- В наявності
- Код: EL228490
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник приводного валу
Оригинальные номера
CORTECO 01033861B
TOPRAN 112 032
AUDI 02J409528A
BGA OS9602
SWAG 30 93 9727
SKT 046275-PL
FEBI 39727
TOPRAN 112032
SKT 046275PL
WILMINK GROUP WG1429155
WILMINK GROUP WG1441501
ELRING 871060
ELRING 228.490
SWAG 30939727
ELRING 871.060
WILMINK GROUP WG1220817
ELRING 228490
WILMINK GROUP WG1985287
AUDI 02J 409 528 A
WILMINK GROUP WG1191423
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CORTECO 01033861B
TOPRAN 112 032
AUDI 02J409528A
BGA OS9602
SWAG 30 93 9727
SKT 046275-PL
FEBI 39727
TOPRAN 112032
SKT 046275PL
WILMINK GROUP WG1429155
WILMINK GROUP WG1441501
ELRING 871060
ELRING 228.490
SWAG 30939727
ELRING 871.060
WILMINK GROUP WG1220817
ELRING 228490
WILMINK GROUP WG1985287
AUDI 02J 409 528 A
WILMINK GROUP WG1191423
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 228.490 |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴



