Сальник клапана (впуск/випуск) Hyundai Grand Santa Fe/Sonata/ix55/Kia Carnival/Sorento 02- (11x27x6) 440.140
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL440140
Сальник клапана (впуск/випуск) Hyundai Grand Santa Fe/Sonata/ix55/Kia Carnival/Sorento 02- (11x27x6) 440.140В наявності
116 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) Hyundai Grand Santa Fe/Sonata/ix55/Kia Carnival/Sorento 02- (11x27x6)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1836583
Hyundai 22224-3C100
Hyundai 222243CAA0
Hyundai 222243C100
Hyundai 22224-3CAB0
Hyundai 22224-3CAA0
Hyundai 222243CAB0
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1836583
Hyundai 22224-3C100
Hyundai 222243CAA0
Hyundai 222243C100
Hyundai 22224-3CAB0
Hyundai 22224-3CAA0
Hyundai 222243CAB0
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 440.140 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 27 мм |
| Висота | 19.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, Sonata, Mohave, Opirus, Carnival, Sorento, Terracan, Grandeur, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴

