Сальник коленвала (задній) Kia Pregio 2.7 D 97- (90x110x9) 927.160 (ELRING)
777 ₴
- В наявності
- Код: EL927160
Сальник коленвала (задній) Kia Pregio 2.7 D 97- (90x110x9) 927.160 (ELRING)В наявності
777 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задній) Kia Pregio 2.7 D 97- (90x110x9)
Оригинальные номера
CORTECO 19036721B
FAI AutoParts OS2196
VICTOR REINZ 815396600
GLASER P77574-01
Hyundai 0K01111312
FAI AutoParts OS325
WILMINK GROUP WG2101906
Hyundai 214434X000
GLASER P7757401
WILMINK GROUP WG1250608
BGA OS9380
Hyundai 0K011-11312
Hyundai 21443-4X000
WILMINK GROUP WG1004961
WILMINK GROUP WG1225956
WILMINK GROUP WG1009215
WILMINK GROUP WG1766615
VICTOR REINZ 81-53966-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CORTECO 19036721B
FAI AutoParts OS2196
VICTOR REINZ 815396600
GLASER P77574-01
Hyundai 0K01111312
FAI AutoParts OS325
WILMINK GROUP WG2101906
Hyundai 214434X000
GLASER P7757401
WILMINK GROUP WG1250608
BGA OS9380
Hyundai 0K011-11312
Hyundai 21443-4X000
WILMINK GROUP WG1004961
WILMINK GROUP WG1225956
WILMINK GROUP WG1009215
WILMINK GROUP WG1766615
VICTOR REINZ 81-53966-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 927.160 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | K2700, Terracan, Carnival, Pregio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴

