
Прокладка ГБЦ BMW 3 (F30/F80)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (1.00 mm) B58 B30 377.290 (ELRING)
4 963 ₴
- В наявності
- Код: EL377290
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (F30/F80)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (1.00mm) B58 B30
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1779250
WILMINK GROUP WG2149244
BMW 11128654269
BMW 11 12 8 654 269
WILMINK GROUP WG1754394
WILMINK GROUP WG1791273
FAI AutoParts HG2372A
WILMINK GROUP WG2080248
VICTOR REINZ 61-10215-10
GLASER H8491710
CORECO 83403026
GLASER H84917-10
MOTIVE HGB9112
VICTOR REINZ 611021510
WILMINK GROUP WG1892534
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1779250
WILMINK GROUP WG2149244
BMW 11128654269
BMW 11 12 8 654 269
WILMINK GROUP WG1754394
WILMINK GROUP WG1791273
FAI AutoParts HG2372A
WILMINK GROUP WG2080248
VICTOR REINZ 61-10215-10
GLASER H8491710
CORECO 83403026
GLASER H84917-10
MOTIVE HGB9112
VICTOR REINZ 611021510
WILMINK GROUP WG1892534
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 377.290 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1 мм |
| Товщина після затягування | 1 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 963 ₴


