
Сальник клапана 505680 (ELRING)
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL505680
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
GLASER P7684300
CITROËN 0956.53
WILMINK GROUP WG1193271
FORD 1 311 285
WILMINK GROUP WG1246033
WILMINK GROUP WG1004716
FORD 4S7Q6571BA
CITROËN 095653
FORD 4S7Q-6571-BA
VICTOR REINZ 703854600
VICTOR REINZ 70-38546-00
JAGUAR JD61439
GLASER P76843-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
GLASER P7684300
CITROËN 0956.53
WILMINK GROUP WG1193271
FORD 1 311 285
WILMINK GROUP WG1246033
WILMINK GROUP WG1004716
FORD 4S7Q6571BA
CITROËN 095653
FORD 4S7Q-6571-BA
VICTOR REINZ 703854600
VICTOR REINZ 70-38546-00
JAGUAR JD61439
GLASER P76843-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 505.680 |
| Внутрішній діаметр | 10.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, Range Rover, Range Rover Sport, XF, 607, XJ, f-pace, xf sportbrake, Range Rover Velar, C6, C5, 407, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


