
Сальник клапана (выпуск) Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5 11- 935.990 (ELRING)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL935990
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (выпуск) Mazda 2/3/6/CX-3/CX-5 11-
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 70-10139-00
GLASER P7697000
WILMINK GROUP WG1705637
WILMINK GROUP WG2048070
Mazda PE01-10-1F5
VICTOR REINZ 701013900
Mazda PE01101F5
WILMINK GROUP WG1245880
GLASER P76970-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 70-10139-00
GLASER P7697000
WILMINK GROUP WG1705637
WILMINK GROUP WG2048070
Mazda PE01-10-1F5
VICTOR REINZ 701013900
Mazda PE01101F5
WILMINK GROUP WG1245880
GLASER P76970-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 935.990 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 10.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, MX-5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



